"המדריך לבניית הבית" פרק 1. דני דניאל ושרית וינו אלעד

.
.

פרק 1 בתוכנית "המדריך לבניית הבית" מנטור הנדל"ן דני דניאל מסביר לשרית וינו אלעד איך בונים בית
הפעם היא לומדת על שיטת הבניה הקלה, איטום גגות, בחירת מטבח ועוד.
שרית מתחילה את היום עם רפי פדלי, מנכ"ל גלובוס פרויקטים, שמסביר לה שבניה קלה נקראת כך בגלל קלות הביצוע. הבניה הקלה חוסכת זמן, משאבים וכוח אדם.
בהמשך, היא נפגשת עם גיא עשרי, מא.צ. שיווק טכנולוגיות מתקדמות לבניה, לשיחה על איטום גגות. הוא מספר לה שכיום אוטמים גגות עם יריעות בטומניות. האיטום ימנע קריסת גג ורטיבות בתוך הבית.
סהר אהרון מכנען סנטר מלמד את שרית שאפשר לחפות קירות מבחוץ עם גבס. זהו גבס מיוחד, "גבס חוץ", בנוי מסיליקונים שמיועדים לסביבה חיצונית. הליבה שלו לעולם לא תספוג מים. היתרון בבניה עם הגבס, שקל לפועלים לעבוד עם הלוח, הקווים ישרים, עבודה קלה ומהירה ותוך חודשים ספורים אפשר להיכנס כבר לבית.
כדי לקבל מטבח פונקציונלי ויפה כמו בחלומות שלה, שרית נפגשת עם עובדיה, מנכ"ל דה קוצ'ינה. הוא מסביר לה על עיצוב המטבח, באילו חומרים משתמשים, ומה חשוב לבדוק.
יניב גטניו, סמנכ"ל שיש גטניו, מראה לה משטחי גרניט פורצלן עמידים המשמשים כמשטחי עבודה במטבחים. מדובר במשטחים עם אפס ספיגה, אנטי בקטריאליים, שעמידים לכל חומרי הניקוי, חום ותבלינים. משטחים מגרניט פורצלן יכולים להתאים למטבחי חוץ ופנים, לאמבטיות ולחיפויי קירות.

לחץ לפרק 2 של המדריך לבניית בית