יעוץ נדל"ן מקצועי ואובייקטיבי המוביל בישראל  
תהליך רכישת דירה למגורים או להשקעה הנו מסובך, מורכב וממושך. רבים מהיוצאים לתהליך מתלבטים, מהססים ואף נתקעים.
מרכז דניאל לנדל"ן הנו הגוף המקצועי המוביל בישראל המסייע לרוכשים להגשים את חלום הדירה, להמנע מטעויות ועוגמת נפש ולחסוך עד מאות אלפי שקלים!

לשיחה ראשונית בחינם עם מנטור הנדל"ן נא מלאו פרטיכם

התהליך מתבצע ע"י דני דניאל - מנטור נדל"ן ומשכנתאות, העוסק כ 20 שנה בתחום ומעורב במאות עסקאות נדל"ן, יוצר ומנחה התוכנית "המדריך לקניית דירה" המשודרת בערוץ 10. 

המלצות לקוחות מרוצים:
“רצינו לקנות דירה והתלבטנו איפה לקנות, כמה חדרים ובאיזה תקציב. בזכות הליווי המקצועי שקיבלנו, הבנו מה מתאים יותר לצרכים ולתקציב שלנו, מיפינו מבין האופציות שראינו את הדירה המתאימה ביותר ובתוך חודש חתמנו על חוזה" שרון מסר, פ"ת

התהליך:

ברכישת נכס נדל"ן למגורים או להשקעה יש לפעול באופן שיטתי, אחראי ומסודר וזאת כדי למנוע נזק כספי עצום ועוגמת נפש. גם אם קניתם בעבר דירה למגורים כאשר רוכשים דירה להשקעה מערכת השיקולים ודרכי הפעולה הם שונים. לכן, מומלץ להתייעץ עם גוף מקצועי המתמחה בנדל"ן, לבנות תוכנית פעולה מקצועית המותאמת לצרכים האישיים הספציפיים הנוכחיים והעתידיים ושתיקח בחשבון פרמטרים שונים כולל מגבלות המשכנתא ועלויות נוספות לרכישה.
שלבי הליווי כוללים:
  • ברור צרכים ורצונות של הלקוח
  • בחינת הפרופיל הפיננסי של הלקוח
  • מיקוד והכוונה לגבי שווקי נדל"ן פוטנציאליים
  • מעקב ובחינת נכסים פוטנציאליים לרכישה
  • רכישת הדירה המיוחלת


We offer people from all around the world who have an interest in buying property in Israel Personal real estate Escort in the buying process and/or making research about the Israeli Real Estate Market and the buying process with MNA the leading Market Research institute in Israel


טלפון: 074-7031118, דוא"ל: mnanadlan@gmail.com

10 טיפים במשכנתאות
1. טעות יסודית של רבים זה ההתמקדות בריביות ולא בתמהיל המשכנתה. התמהיל (הרכב ומשקל מסלולי המשכנתה) הוא הבסיס לחסכון, כדי שהריביות שקיבלתם יהיו אפקטיביות חייבים שהתמהיל יהיה בנוי נכון.


2. יש להתאים את התמהיל לצרכים האישיים שלכם, אל תתפתו להעתיק תמהילים מהאינטרנט או מחברים

3. שימו לב, לפי מגבלות בנק ישראל לא ניתן לקחת בתמהיל ההלוואה יותר מ- 1/3 בריבית משתנה

4. התמהיל מורכב ממסלולי המשכנתה, כל מסלול מתנהג באופן שונה ויש לו את היתרונות והחסרונות שלו - מומלץ להכיר ולהבין אותם היטב, טעות עלולה לעלות הרבה מאוד.

5. לפני שיוצאים לדרך יש לקבוע מהו ההחזר החודשי שתוכלו לעמוד בו - לכל החזר מומלץ לקחת תמהיל אחר

6. קצרו את המסלולים הצמודים והאריכו את המסלולים הלא צמודים (למשל הפריים)

7. קבלו מספר הצעות ריבית מכמה בנקים על אותו התמהיל שבחרתם (אנו עורכים מכרז בנקים אובייקטיבי)

8 תכננו היטב את המשכנתה וההחזרים שלכם בראיה לטווח ארוך - האם מתאים החזר שעולה או שיורד עם השנים? האם ההכנסות/הוצאות שלכם יעלו/ירדו, האם ישתחררו לכם כספים עתידיים ותרצו/לא לסלק משכנתה?

9. שימו לב, בנק המשכנתאות הוא לא החבר שלכם ולא אובייקטיבי, גם אם אתם מכירים את הפקידה המחוייבות שלה היא להשיא רווח לבנק ממכם הלקוחות

10. במידה ועולות שאלות נוספות, נשמח להפגש איתכם בחינם ולנסות לסייע לכם באופן אוביקטיבי כמו למאות לקוחותינו המרוצים ולחסוך לכם עד מאות אלפי שקלים!

נא מלא שמך:

טלפון:

​סכום מוערך:

דוא"ל:

הערות: